تویوتا از لندکروز جدید 250 رونمایی کرد

لندکروز جدید 250 به نمایش در آمد

لندکروز از زمان راه اندازی خود در سال 1951، از زندگی و معیشت مردم در مکان هایی پشتیبانی می کند که فقط می توان با لندکروزر به آنها دسترسی پیدا کرد، وسیله نقلیه ای که به مردم اجازه می دهد به هر کجا و همه جا رفته و با خیال راحت بازگردند. همچنین امروز اعلام شد لندکروزر سنگین “70” که در زمستان آینده به عنوان یک مدل معمولی در این محدوده به ژاپن بازخواهد گشت. این باعث می شود هر سه سری لندکروزر دوباره در ژاپن در دسترس باشند.

لندکروز جدید 250 به نمایش در آمد

یکی از مدل های امضا شده تویوتا، بر اساس شرایط استفاده واقعی مشتریان جهانی، توسعه و پالایش شده است. سری 250 یک مدل اصلی لندکروز است که به اصل این خودرو باز می گردد، وسیله نقلیه ای ساده و محکم که پاسخگوی بسیاری از نیازهای کاربران در سخت ترین مسیرهای رانندگی است.

سری 250 مدل اصلی لندکروز است که به اصل خودرو باز می گردد، وسیله نقلیه ای ساده و محکم و به برآورده کردن انتخاب های سبک زندگی و نیازهای عملی مشتریان کمک می کند و با ویژگی های تکامل یافته زیر همراه است.

با استفاده از پلت فرم GA-F، عملکرد پایه به عنوان یک آفرود را بهبود بخشید
پیشرانه های مختلف برای دستیابی به عملکرد رانندگی قدرتمند و عملکرد زیست محیطی شایسته یک لندکروز
طراحی داخلی و خارجی که سنتی و مدرن را در یک بسته کاربردی ادغام می کند
عملکرد ایمنی پیشرفته پیشرو در کلاس

تویوتا از لندکروز جدید رونمایی کرد

سری لندکروزر که در ابتدا با نام تویوتا BJ در 1 آگوست 1951 عرضه شد، اکنون 72 سال از عمر آن می گذرد. بلافاصله پس از راه اندازی، اولین وسیله نقلیه ای بود که به ایستگاه ششم کوه فوجی صعود کرد. از آن زمان، ماموریت خود را برای ارائه ایمنی و امنیت به انواع افراد در مکان هایی که فقط در لندکروز می توان به آنها دسترسی داشت، انجام داده است. این برنامه که بر اساس موقعیت‌های استفاده واقعی مشتریان جهانی توسعه و اصلاح شده است، قابلیت اطمینان، دوام و عملکرد خارج از جاده را ارائه می‌کند که به افراد اجازه می‌دهد به هر کجا و همه جا بروند و با خیال راحت بازگردند. این مفهوم منتقل شده و تکامل یافته است. با فروش تجمعی حدود 11.3 میلیون واحد*1 در تقریباً 170 کشور و منطقه در سراسر جهان، از زندگی و معیشت مردم در همه جا پشتیبانی کرده است.

تا به حال، لندکروزر به سه سری مختلف تقسیم شده است. استیشن واگن که همیشه آخرین فناوری‌ها را به نمایش می‌گذارد و به مدل پرچمدار (در حال حاضر سری 300)، مدل سنگین با دوام و آفرود فوق‌العاده تبدیل شده است. عملکرد رانندگی (سری 70) و مدل Light Duty که سهولت فرمان پذیری و راحتی را در خارج از جاده به عنوان یک سبک زندگی و انتخاب عملی برای مشتریان فراهم می کند (پرادو).

سری 250، به اصل و ماهیت لندکروز باز می گردد

سری Light Duty با تکامل نسل‌ها به سمت مدل‌های گران‌قیمت و لوکس تغییر جهت داده است. در توسعه سری 250، آکیو تویودا، رئیس جمهور وقت، که مسئولیت نهایی توسعه محصول را بر عهده دارد، رویکرد اساسی خود را اینگونه توضیح داد: “لندکروزر باید خودرویی باشد که از زندگی مردم و جوامع محلی پشتیبانی کند، بنابراین مدل Light Duty باید بازگردد. البته به شکل واقعی که مشتریان به دنبال آن هستند.” در پاسخ، تیم توسعه این مفهوم را به عنوان بازگشت به مبدأ لندکروزر تعریف کرد. با روحیه بازسازی این مدل، آنها یک وسیله نقلیه ساده و مستحکم ایجاد کردند که می تواند مورد اعتماد مشتریان باشد تا انتخاب های سبک زندگی و نیازهای عملی آنها را برآورده کند.

سری جدید 250 مدل اصلی لندکروزر با همان پلتفرم GA-F سری 300 است تا عملکرد اولیه را به عنوان یک آفرود به طور چشمگیری بهبود بخشد. این خودرو همچنین با پیشرانه‌های مختلفی همراه است تا عملکرد رانندگی قدرتمندتر و عملکرد زیست‌محیطی که شایسته نام لندکروزر است را به دست آورد. این خودرو به دنبال ویژگی‌های منحصربه‌فرد لندکروز ساخته شده است، که دارای طراحی داخلی و خارجی است که سنتی و مدرن را در یک بسته کاربردی ترکیب می‌کند. هدف این بود که نسل بعدی لندکروزر با سهولت هندلینگ و راحتی برای رانندگی در داخل و خارج از جاده ایجاد شود و در عین حال عملکرد ایمنی پیشرفته پیشرو در کلاس را ارائه دهد.

حتی پس از عرضه سری 250، لندکروزر همچنان به تکامل خود ادامه خواهد داد، در حالی که طیف وسیعی از نیازهای اجتماعی را به عنوان یک انتخاب قابل اعتماد و عملی برای مشتریان در سراسر جهان برآورده می کند.

با استفاده از پلت فرم GA-F، عملکرد پایه به عنوان یک آفرود را بهبود بخشید

با همان پلت فرم GA-F سری 300، سری جدید 250 عملکرد آفرود را به طرز چشمگیری بهبود بخشیده است. به عنوان یک انتخاب قابل اعتماد و عملی برای مشتریان، سهولت هندلینگ و راحتی را برای رانندگی در جاده نیز بهبود بخشیده است.

افزایش قابل توجه سفتی: 50٪ افزایش در سفتی قاب و 30٪ افزایش در سفتی کلی
بهبود عملکرد پایه تعلیق: بهبود مفصل چرخ، که نشانگر عملکرد خارج از جاده است که توانایی تایر را برای ماندن روی زمین توصیف می کند.
بهبود عملکرد رانندگی در داخل و خارج از جاده با استفاده از سیستم های زیر

فرمان برقی (EPS): به کاهش از دست دادن کنترل فرمان در هنگام رانندگی در خارج از جاده کمک می کند، احساس واضح تر فرمان را ارائه می دهد، مانورپذیری را در سرعت های پایین بهبود می بخشد، و Lane Tracing Assist را فعال می کند.

– مکانیسم قطع اتصال تثبیت کننده (SDM) اولین استفاده در خودروی تویوتا. عملکردی که با سوئیچ کار می‌کند که حالت تثبیت کننده جلو را قادر می‌سازد تغییر کند و عملکرد رانندگی و راحتی سواری را در خارج از جاده و ثبات هندلینگ را در جاده ارائه دهد.
– بهبود پشتیبانی از رانندگی خارج از جاده از طریق عملکرد پیشرفته مانیتور Multi-Terrain و Multi-Terrain Select

پیشرانه های مختلف برای دستیابی به عملکرد رانندگی قدرتمند و عملکرد زیست محیطی، چیری که شایسته یک لندکروز سری 250 است.

ماموریت لندکروزر برای پشتیبانی از زندگی و معیشت مردم را در همه بخش ها را به ارث برده است، در حالی که به دنبال قابلیت اطمینان، دوام و عملکرد خارج از جاده است، چیزی که در DNA لندکروزر است. در راستای طرح‌های بی‌طرفی کربن تویوتا که رویکرد چند مسیره متنوعی را در پیش می‌گیرد، با پیشرانه‌های مختلفی از جمله اولین سیستم هیبریدی برای لندکروز همراه است. اینها به عملکرد رانندگی قدرتمند و عملکرد زیست محیطی شایسته لندکروزر دست می یابند.

علاقمندان شما این مطلب را از تویوتا اسپایدر مرکز خرید فیس لیفت لندکروز در ایران مطالعه کرده اید. امیدوارم که این مطلب برای شما مفید واقع شده و اطلاعات لازم را دریافت کرده باشید.

toyota-facelift 2020 (3)

تویوتا اسپایدر
بزرگترین مرکز فیس لیفت تویوتا در ایران

انجام فیس لیفت و تغییر ظاهر تمامی خودروهای تویوتا در ایران به جدیدترین مدل ها مثل 2022

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *