تغییر فیس تویوتا لندکروز ۲۰۰۸ به ۲۰۱۳

toyota land cruiser 2013

 

بعضی از افراد برای تنوع هم که شده دوست دارند دائما مدل یا ظاهر ماشین خودرو را تغییر دهند. تغییر ظاهر ماشین فقط با تغییر رنگ کامل نمی شود. هر چند برای تبدیل و تغییر چهره یک خودرو آپشن های زیادی قابل تغییر نیستند. اما می توان ظاهر خودرو خود را به مدل های جدیدتر به روز رسانی کرد. بدنه اصلی خودرو قابل تغییر نیست. بلکه قسمت هایی مثل گلگیرها، یا کاپوت و چراغ قابل تغییر هستد. یکی از خدمات مهم فروشگاه تویوتا اسپایدر تبدیل و تغییر فیس خودرو هست.

اگر دارای خودروی تویوتا لندکروز ۲۰۰۸ هستید.و به تازگی تصمیم گرفته اید که ظاهر آن را به لندکروز ۲۰۱۳ تغییر دهید. فروشگاه اینترنتی تویوتا اسپایدر این کار را در مرکز فروشگاه با نهایت کیفیت برای شما انجام می دهد.

تغییر ظاهر لندکروز به مدل های بالاتر قسمت هایی مثل چراغ های جلو و عقب تغییر می کند. البته بستگی به نظر مشتری دارد. ما آپشن ها و نمونه های مختلفی را بر حسب قیمت دلخواه شما در اخیتارتان قرار می دهیم که می توانید مدل دلخواه را انتخاب کنید. مطمئنا هر چقدر که بیشتر هزینه کنید. آپشن های بیشتر در اختیار شماست. مثل چراغ جلو که ساخت چه کشوری باشدچین تایوان یا ژاپنیا میتواند انتخاب کند که زیر سپر جلو led داشته باشد یا نداشته باشد میتواند برای زیر سپر عقب مدل دو اگزوز نصب کند یا طرح معمولی فابریک را انتخاب کنید.

قیمت این مدل تغییر فیس از حدود ۵ میلیون تومان به بالاتر شروع می شود.البته بر اساس نظر مشتری و کیفیت اجناس قیمت تغییر می کند. بعضی مشتریان دوست دارند که از اجناس اصلی و با کیفیت استفاده کنند. بعضی مشتریان هم کیفیت را فدای قیمت می کنند. و سعی می کند از اجناس با کیفیت پایین تر استفاده کنند. در صورتی که بخواهید به تغییرات در داخل خودرو تویوتا لندکروز اعمال کنید. می توان مانیتور جدید بر روی آن نصب کرد. فرمان را تغییر داد. روکش صندلی ها را به روز کنید. سنسور پارک، دوربین دنده عقب و جلو بر روی آن نصب کنید. امکانات و ویژگی های زیاد برای شما وجود دارد. که می توان با مراجعه و حضور در فروشگاه و مشاوره بیشتر با نیروی فنی ما به تغییر و تبدیل ظاهر خودروی toyota land cruiser 2013 خود اقدام کنید. تصویر زیر یک نمونه کار از تغییر فیس خودرو تویوتا لندکروز ۲۰۰۸ به ۲۰۱۳ هست که در محل فروشگاه اسپایدر انجام شده است.جهت نصب آپشن تویوتا و اطلاع از قیمت فیس لیفت لندکروز تمامی مدل ها به فروشگاه تویوتا اسپایدر مراجعه کنید.


toyota land cruiser 2013 change face

toyota-facelift 2020 (3)

تویوتا اسپایدر
بزرگترین مرکز فیس لیفت تویوتا در ایران

انجام فیس لیفت و تغییر ظاهر تمامی خودروهای تویوتا در ایران به جدیدترین مدل ها مثل 2022

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.