تغییر فیس تویوتا لندکروز به ۲۰۱۷

نمونه کارها

تویوتا لندکروز یکی از پرفروش ترین محصولا کمپانی ژاپنی Toyota است. که مشتریان زیادی در ایران و خاورمیانه دارد. اگر شما هم از مدل های قدیمی لندکروز مثل ۲۰۱۰ یا ۲۰۱۳/۲۰۱۴ یا حتی ۲۰۱۶ دارید و تصمیم گرفته اید که ظاهر خودرو را تغییر دهید. آدرس را بسیار درست آمده اید. اینجا فروشگاه اسپایدر یکی از بزرگترین مراکز تبدیل فیس خودروهای Toyota landcruiser به جدیدترین مدل ۲۰۱۷ است.

مشتریانی که به فروشگاه اسپایدر مراجعه می کنند بر حسب قیمت و لوازم جانبی که می خواهند خودروی آنها تغییر خواهد کرد. یکی از قسمت لندکروز که به روز رسانی می شود. گلیر های جلو هستند. شاید هیچ چیزی به اندازه چراغ های جلو و عقب ظاهر ماشین را دگرگون نکند. بخصوص در شب داشتن یک چراغ های زیبا و پرنور هنگام رانندگی حس زیبایی به شما می بخشد. به غیر از شاسی و بدنه سایز قسمت ها مثل سپرهای جلو و عقب، درب صندوق عقب، شیشه های درب صندوق عقب، رکاب ها و باربند خودرو را برای شما تغییر می دهیم. و جدیدترین لوازم جانبی خودرو مثل مانیتور، دزدگیر و .. برای شما نصب می کنیم.

تغییرات ما فقط به ظاهر بیرونی خودرو خلاصه نی شود. بلکه محیط داخل خودرو با لوازم جانبی تزئینی دگرگون می شود. و پس از تبدیل فیس احساس می کنید که یک تویوتا لندکروز ۲۰۱۷ را سوار هستید.

لوازم تعویضی و جانبی هنگام تغییر فیس لندکروز مدل های قدیمی به ۲۰۱۷ شامل موارد زیر می باشد. تغییر گلگیر های جلو تعویض سپرهای جلو و عقب ماشین تعویض چراغهای جلو و عقب لندکروز به مدل ۲۰۱۷ تعویض درب صندوق عقب به مدل به روز و بسیار شیک تعویض شیشه درب صندوق عقب تعویض رکابها و باربند قیمت از ۲۰/۰۰۰/۰۰۰تومان به بالا بستگی به مدل وکیفیت لوازم یدکی و جانبی استفاده شده.
 
 
ویدئوی از تغییر و تبدیل فیس لیفت تویوتا لندکروز به ۲۰۱۷ :  
 
 
 
 
   
در پایان چنانچه که خدمات ما مورد رضایت شما واقع شد. می توان سایر لوازم جانبی تویوتا مثل مانیتور تویوتا، چراغ تویوتا، فرمان، دزدگیر و .. نصب و تعویض کرد.
 
 
 
 
 
 

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
پشتیبانی آنلاین در واتساپ
شروع مکالمه
جهت درخواست فیس لیفت تویوتا، نصب آپشن، لوازم جانبی و یدکی و پشتیبانی در واتساپ کلیک کنید