تغییر فیس تویوتا پرادو ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ به مدل ۲۰۱۸

تغییر فیس تویوتا پرادو ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ به مدل ۲۰۱۸
نمونه کارها

تغییر ظاهر و کیت فیس تویوتا پرادو مدل های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ به مدل ۲۰۱۸ – ( Prado facelift 2010,2015 conversion kit to 2018 )

برای داشتن یک خودروی شیک و جذاب همیشه نیاز به خرید و تعویض نیست. بلکه می توان با فیس لیفت یا تغییر فیس خودروی خود را به مدل جدید ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ تبدیل کرد. به گونه ای که تشخیص قدیمی بودن آن امکان پذیر نباشد. و همه تصور کند که خودروها شما مدل ۲۰۱۸ هست. چرا که با تغییر فیس تمامی قسمت های خودرو مثل چراغ ها، سپر عقب و جلو، سیستم داخلی، صندلی ها، داشبورد، فرمان و .. قابل تعویض هستند. و حتی با تودوزی و تغییر رنگ، نصب مانیتور و سایر قسمت های خودور آن را ۳۶۰ درجه نسبت به قبل متفاوت می کند. و از آخرین آپشن تویوتا ۲۰۱۸ بر روی خودروی قدیمی خود استفاده ببرید. و با کمترین هزینه بهترین آپشن را بر روی ماشین خود نصب کنید.

تغییر فیس تویوتا یکی از خدمات فروشگاه اسپایدر است. که مدل های قدیمی تویوتا مثل تویوتا پرادو ۲۰۱۰ یا ۲۰۱۲ را به مدل های جدید ۲۰۱۸ تبدیل می کند. در کنار تویوتا لندکروز ، تویوتا پرادو یکی از مدل های پرطرفدار در ایران هست. که دارندگان مدل های قدیمی این محصول به فکر تغییر ظاهر و کیت فیس آن هستند. از آنجا که فروشگاه اسپایدر با صدها نمونه کار کیفیت و توان خود را ثابت کرده است. شما می توان به مرکز فروشگاه اسپایدر مراجعه کنید و نسبت به تغییر فیس تویوتا پرادو قدیمی مدل ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۵ به مدل جدید Toyota prado 2018 اقدام کنید.

در این مرکز برای کیت فیس پرادو آپشن های مختلفی در نظر گرفته شده است.
همچون تغییر چراغ ها خودرو به مدل اسپرت و جدید ۲۰۱۸
تغییر سپر عقب و جلوی
تغییر کاپوت و گلگیرهای خودرو
نصب مانیتور اندرویدی ۲۰۱۸
تودوزی کامل طرح ۲۰۱۸
تغییر نگ داخل خودرو به مشکی جیر
تغییر رنگ صندلی به مارون

البته نوع قطعات و قیمت کار بستگی به کیفیت و قطعاتی هست که شما انتخاب می کنید.

برای آشنایی بیشتر با کیفیت کار ما در فروشگاه اسپایدر بهتر است فیلم زیر را مشاهده کنید تا تفاوت و تغییرات خودرو قبل از انجام کیت فیس و بعد از انجام کار را مشاهده کنید

مطالب مرتبط:

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
پشتیبانی آنلاین در واتساپ
شروع مکالمه
جهت درخواست فیس لیفت تویوتا، نصب آپشن، لوازم جانبی و یدکی و پشتیبانی در واتساپ کلیک کنید