کیت فیس لیفت لندکروز

خودروهای قدیمی تویوتا در کشورهای جهان سوم هنوز هم بازارشان داغ هست. اما بعضی از صاحبان و دارندگان این خودروها دوست دارند دستگاه تویوتا خود را به مدل های جدیدتر تبدیل کنند. و مشتریان زیادی برای تغییر فیس تویوتا یا کیت فیس لیفت لندکروز با فروشگاه اسپایدر تماس می گیرند. تا نسبت به شرایط و هزینه های تغییر فیس یا کیت فیس لیفت تویوتا مدل های مختلف مثل لندکروز، راو فور ، کمری ، هایلوکس به مدل های جدیدتر اطلاعات کامل کسب کنند. اما تغییر فیس و تبدیل ظاهر خودرو نیازمند نکات و راهنمایی های هست که قبل از انجام کار باید در این زمینه داشته باشید.

این روز ها با توجه به شرایط نابسامان بازار ارز در ایران امکان استفاده از قطعات اصلی و ژاپنی تویوتا بسیار پر هزینه خواهد بود. در نتیجه گزینه های چندانی پیش روی شما نیست. اگر توانایی پرداخت هزینه و استفاده از قعطات ژاپنی را نداشته باشید با به سراغ قطعات چینی با قیمت ارزانتر بروید.هر چند این قطعات هم از لحاظ کیفیت مناسب هستند.

هنگام انجام کار کیت فیس لیفت بر روی لندکروز قطعاتی مثل سپر عقب و جلو ، چراغ های عقب و جلو و سایر لوازم یدکی تویوتا به کار گرفته می شود. که انتخاب آنها بر اساس سلیقه و میزان هزینه شما خواهد بود.

اما آن طور که تکنسین های تویوتا اسپایدر می گویند لوازم ژاپنی بخاطر قیمت بسیار بالا اصلا بصرفه نیست به عنوان مثال قیمت چراغ جلو ژاپنی لندکروز ۲۰۱۷ دو برابر کیت کامل چینی می باشد بعضی از مشتریان تاکید می کننند که حتما باید لوازم اصلی رو خودروی آن ها نصب شود. در صورتی که کاملا در اشتباه هستند چون لوازم بدنه مانند سپر یا کاپوت انچنان فرقی با اصلی نمیکنند فقط کافیه که نصاب خوب وکار بلد باشد
در فیس لیفت ۲۰۱۷ لندکروز تنها فرق فاحش لوازم ژاپنی با چینی چراغ جلو هست که اون هم  چندان ضروروی نیست که لوازم اسپرت تویوتا اصلی بخرید چون چراغ چینی بدون هیچ ایرادی دو سال تا سه سال کار می کند. و اگر هر سال یکبار چراغ های چینی رو عوض کنید باز هم به لحاظ هزینه به صرفه تر خواهد بود. درضمن چراغ چینی از لحاظ نور دهی فرقی با ژاپنی نمی کند.

چنانچه می خواهید بر روی خوردو تویوتا لندکروز یا کمری یا هر مدلی از تویوتا کار کیت فیس لیفت لندکروز به مدل های جدیدتر مثلا لندکروز ۲۰۱۸ انجام دهید با فروشگاه اسپایدر تماس بگیرید.

toyota-facelift 2020 (3)

تویوتا اسپایدر
بزرگترین مرکز فیس لیفت تویوتا در ایران

انجام فیس لیفت و تغییر ظاهر تمامی خودروهای تویوتا در ایران به جدیدترین مدل ها مثل 2022

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.