تعویض ریوت لندکروز ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ با ریموت ۲۰۱۷

تعویض ریوت لندکروز ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ با ریموت ۲۰۱۷
نمونه کارها

ریموت های قدیمی تویوتا قابلیت های چندان پیشرفته ای ندارند. از این روز یکی از کارهای که هنگام نصب آپشن تویوتا به سفارش مشتری انجام می شود. تعویض ریموت خودروهای تویوتا ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ به مدل های جدید ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ است. یکی از نمونه کارهای فروشگاه اسپایدر تویض ریموت لندکروز ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ با ریموت ۲۰۱۷ جدید و پیشرفته تر است. مشتریانی که فیس لندکروز خود را تغییر داده وبه ۲۰۱۷ تبدیل کردند میتوانند ریموت لندکروز ی که فیس لیفت کرده اند را تغییر داده و به ریموت ۲۰۱۷ تبدیل کنند. ریموتی که توسط اسپایدر بر روی تویوتا لندکروز نصب می شود. از نوع فابریک می باشد. تصویر بالا نمونه کاری از تعویض ریموت لندکروز به مدل های پیشرفته و جدید تر می باشد. این کار بخشی از تغییر فیس لندکروز می باشد در صورتی که برای کیت فیس لندکروز به فروشگاه اسپایدر مراجعه کنید. برای شما با بهترین کیفیت انجام می گیرد.

همانطور که در بالا مشاهده می کنید تصویر سمت چپ مدل قدیمی و فعلی ریموت تویوتا لندکروز هست که پس از تعویض به مدل سمت راست یعنی ریموت ۲۰۱۷ تبدیل شده است.

برای اطلاع از هزینه نصب و تعویض ریموت تویوتا لندکروز به مدل فابریکی جدید ۲۰۱۷ و همچنین فیس لیفت تویوتا با نیروهای فنی ما در تویوتا اسپایدر تماس بگیرید. جهت خرید لوازم جانبی تویوتا مثل مانیتور تویوتا و چراغ تویوتا به فروشگاه اسپایدر مراجعه کنید.

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
پشتیبانی آنلاین در واتساپ
شروع مکالمه
جهت درخواست فیس لیفت تویوتا، نصب آپشن، لوازم جانبی و یدکی و پشتیبانی در واتساپ کلیک کنید